Get Adobe Flash player
Hlavní stránka

Úřední doba sekretariátu OFS Břeclav

Úterý - 13:00 - 16:00

Čtvrtek  -  9:00 - 16:00

Pátek   -   dle telefonické dohody

 

 

Fotogalerie OFS Břeclav: http://ofsbreclav.rajce.idnes.cz/?sort=albumName

Facebook OFS Břeclavhttps://www.facebook.com/ofsbreclav

Spolupráce mezi JmKFS a Zbrojovkou Brno

Další akce v rámci spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno

Pokračující spolupráce mezi JmKFS a Zbrojovkou Brno vám přináší další akce.

Vážení funkcionáři, dovolte, abychom vám oznámili, že vzhledem k úspěšné akci při barážovém utkání FC Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram rozhodl VV JmKFS o pokračování vzájemné spolupráce mezi JmKFS a klubem FC Zbrojovka Brno. Pro všechny podzimní utkání „A“ týmu FC Zbrojovky Brno bude opět pro členy klubů sdružených pod JmKFS a jeho OFS (platí i pro děti a mládež) umožněn volný vstup.
Sektory R a S jsou pro vás nachystány a pro tuto sezonu bude otevřen i dětský koutek, kde budou různé atrakce v podobě skákacího hradu, malování atd. Vstup bude otevřený vždy hodinu před začátkem zápasu.
Pro zájemce je nutné dodržet následující postup: Fotbalové kluby zašlou seznam uvedených osob opatřený razítkem a podpisem odpovědného funkcionáře k rukám sekretáře JmKFS na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nejpozději dva dny před termínem zápasu. Seznamy se tedy již nebudou zasílat přes OFS, ale rovnou na sekretariát JmKFS.


Dále je v rámci bližší spolupráce s klubem FC Zbrojovka Brno nachystána i následující akce:

Chodíte darovat krev? Nebo byste rádi začali? Pak si symbolicky červeným písmem poznamenejte do kalendářů datum 4. září! Právě v tento den dorazí Zbrojováci do Fakultní nemocnice Brno v rámci akce „Daruj krev se Zbrojovkou“. Fakultní nemocnice Brno spolu se Zbrojovkou Brno a JmKFS vyhlašuje další ročník akce „Daruj krev“. Ve středu 4. 9. 2019 přijďte na transfuzní a tkáňové oddělení v Bohunicích a pomozte dobré věci.
Hráči Zbrojovky budou na místě zhruba od osmi do jedenácti hodin a v rámci tohoto času budou plnit administrativní úkony, pomáhat v šatně či s občerstvením a samozřejmě psychicky podporovat dárce.
Každý dárce také obdrží dvě vstupenky na utkání s týmem SK Líšeň (předběžný termín utkání je pátek 13. září). A bonus na závěr - všichni ti, kteří zvládnou od 4. září 2019 do 28. února příštího roku darovat krev třikrát, obdrží odměnou VIP vstupenku pro sebe a svůj doprovod na domácí zápas jarní části sezony!
Vzhledem k dopolednímu termínu je pro pracující nutné požádat zaměstnavatele o volno - dárcovství krve je v legislativě České republiky uvedeno v řadě obecně závazných právních přepisů, jejichž společným jmenovatelem je úkon ve veřejném zájmu.